ZIRAK Real Time OS سیستم تلفن کننده
چاپ فرستادن به ایمیل

 براحتی با فرمان به سیستم عامل میتوان شماره‏ تلفن‌های موجود در بخش معینی از حافظه تلفن کننده و یا هر بخش دلخواه دیگری از حافظه داده را به یکی از دو روش استاندارد تن (Tone) و یا پالس (Pulse) شماره گیری نماید. ترتیب و نحوه شماره‌گیری‌ها قابل تنظیم بوده و سیستم عامل پس از هر شماره‌گیری، یکی از چند پیغام دلخواه از پیش ضبط شده را پخش خواهد کرد. علاوه بر این، سیستم تله‌کنترل این اجازه را به کاربر می‌دهد تا بتواند از هر کجای دنیا، توسط صفحه کلید تلفن همراه یا ثابت خود همانند صفحه کلید دستگاه عمل کرده و کلیه عملیاتی که در سیستم عامل تعریف شده‌اند را با صفحه کلید جدید براحتی انجام دهد.

پس از آنکه برای مدت 15 دقیقه ورودي هیچ یک از زونهای سيگنال تحریک دريافت نكنند و همچنین هیچ کلیدی از صفحه کلید هم فشرده نشود، بخش تله کنترل فعال خواهد شد. بعنوان مثال در یک سیستم حفاظتی و خانه هوشمند پس از 15 دقیقه از زمانیکه استفاده کننده، منزل یا محل کار خود را ترک می‌کند می‌تواند از هر کجای دنیا با شماره تلفنی که مدار تلفن کننده به آن متصل است تماس گرفته و بعد از آنکه سیستم عامل سیگنال زنگ تلفن را تشخیص داده و رله تلفن کننده را وصل نمود، با صفحه کلید تلفن ثابت یا همراه خود سيستم حفاظتي را کنترل نماید. در این حالت صفحه کلید تلفن وی همانند صفحه کلید سیستم عمل کرده و پاسخ سیستم را هم می‌تواند از طریق گوشی تلفن بشنود. 


 

home-automation-app-gray

 

جدیدترین محصولات

پیوندها

تالار گفتگو

سیستم عامل zirak چیست؟

"ZIRAK"، سیستم عاملی پر سرعت و توانمند برای میکروکنترلرهاست که قابلیتهای میکروچیپ های ساده و کوچک را به طرز چشمگیری بالا می برد.