ZIRAK Real Time OS سیستم صوتی
چاپ فرستادن به ایمیل

سیستم عامل XIRAC از نظر بخش صوتی دارای قابلیت‌های متعددی  می باشد به این صورتکه با نصب مستقیم میکروفون یا پری‌آمپلی فایر به پردازنده می‌توان انواع سیگنال‌های صوتی را بشکلهای مختلف نمونه برداری، پردازش و ذخیره نمود و از قابلیت جهت ایجاد منوهای سخنگو بهره برد. همچنین با نصب بلندگوی کوچک مخصوص ملودی و یا بلندگوی قدرت بوقی به دو خروجی که برای این منظور تعبیه شده‌اند، می‌توان براحتی و با انجام تنظیماتی برروی بایتهایی مشخص، صداهای مختلف و متنوعی را تولید نمود. این اصوات شامل انواع ملودی‌های صوتی از جمله ملودیهای متناظر با فشردن کلید، انواع پیغام‌های ضبط شده و صداهای هشدار و قابلیت پخش آنها در زمان تحریک هر یک از زون ها، سیگنالهای تن مربوط به تلفن‌کننده و نیز انواع صدای آژیر خطر با قدرت‌های متفاوت و برای کاربردهای مختلف می‌باشند.

با کمک منوهای مختلف و یا نرم­ افزار اینترفیس می­توان بیش از ده­ها پیغام از 2 ثانیه تا 20 ثانیه را از طریق میکروفون بروی حافظه سریال خارجی ضبط نمود. این پیغام­های راهنما در مواقع لازم از طریق خروجی ملودی، خط تلفن، خروجی مولد سیگنال و یا بلندگوی آژیر بازپخش خواهند شد.

 

waveshield-gray

 

جدیدترین محصولات

پیوندها

تالار گفتگو

سیستم عامل zirak چیست؟

"ZIRAK"، سیستم عاملی پر سرعت و توانمند برای میکروکنترلرهاست که قابلیتهای میکروچیپ های ساده و کوچک را به طرز چشمگیری بالا می برد.