ZIRAK Real Time OS تنظیمات منو ها
چاپ فرستادن به ایمیل

بطور کلی، هر منو ابزاری است که کاربر را قادر می‌سازد تا بطور دستی و توسط صفحه کلید متصل شده به پردازنده، تنظیمات و یا عملیاتی مشخص را انجام دهد. بدین ترتیب با بکارگیری هر مجموعه از منوها در طراحی خود قادرید تجهیزاتی متنوع را بسازید و در اینصورت کاربر نهایی محصول شما می‌تواند حتی بدون نیاز به اتصال به رایانه و توسط صفحه کلیدی کوچک، متغیرهای کنترلی را بمنظور انجام عملیاتی مشخص تنظیم و نتایج عملیات را بروی صفحه نمایش مشاهده نماید. در سیستم عامل XIRAC، هر یک از منوها با دقت و ظرافتی بالا و برای مقاصد متنوعی طراحی شده‌اند از جمله منوی مربوط به تنظیم کدهای رمز، ریموت کنترل و سنسورهای بی‌سیم، منوی ویرایش شماره‌های تلفن، منوی ضبط و پخش پیغام‌های صوتی و یا منوی تنظیم زمانی هر یک از تایمرها.

 در منوها، کلیه عملیات کنترلی یا تنظیمات توسط صفحه کلید قابل انجام است. در حالت پیش فرض در این نسخه از سیستم عامل، با فشردن کلید * (یا کلیدهای  Arrow up و Arrow Down می‌توان از یک منو به منوی بعدی یا قبلی منتقل شد و با فشردن کلید # (یا کلیدهای Arrow Left و Arrow Right ) می‌توان گزینه‌های مختلف آن منو یا بعبارتی دیگر زیر منوها را انتخاب نمود. همچنین در هر منو یا زیر منو می‌توان با فشردن مجموعه اعداد صفحه کلید، مقادیری را بمنظور ویرایش اطلاعات وارد نمود.در این سیستم عامل، هر منو دارای کد خاص خود است بطوریکه می‌توانید کد منوهای مورد نیاز در محصول‌تان را در جدول منوها که یک متغیر کنترلی آرایه‌ای است، ذخیره نمایید.

 


TS-7 Frame WHITE-gray

 

 

جدیدترین محصولات

پیوندها

تالار گفتگو

سیستم عامل zirak چیست؟

"ZIRAK"، سیستم عاملی پر سرعت و توانمند برای میکروکنترلرهاست که قابلیتهای میکروچیپ های ساده و کوچک را به طرز چشمگیری بالا می برد.